• Українська
  • Русский
  • English
  • Polski

Статті

Приватна швидка допомога «Фіторія»

В сучасному світі надто часто прослідковується залежність швидкості та результату. Приватна швидка медична допомога «Фіторія» надає комплекс необхідного обслуговування, спрямований на надання медичної допомоги на виїзді.

У ситуації, яка склалась в галузі медицини в сучасній Україні, досить часто небайдужі і родина пацієнтів знаходять можливість відправляти на лікування за кордон. Ви можете без зайвих ускладнень викликати машину швидкої допомоги, оснащену необхідним професійним обладнанням. Завдяки технологічному оснащенню машин ми маємо можливість моніторингу пацієнтів в дорозі. Надаємо медичні послуги і професійне супроводження для перевезення хворих із за кордону, доправлення та зустріч пацієнтів в аеропорту та на залізничному вокзалі. При цьому для нас обов’язковим є індивідуальний підхід до кожного хворого в залежності від стану та ситуації.

Та стан структури медичної допомоги не кращі і на території України. Не у всіх регіонах є можливість використання необхідного обладнання. Медичне підприємство «Фіторія» пропонує меддопомогу у важкодоступних районах, включно з селами та хуторами. Діагностика на виїзді широко застосовується завдяки обладнанню машин, в тому числі і діагностика УЗД на виїзді. Не так багато лікарень у сільській місцевості можуть похвалитися наявністю кваліфікованих кадрів та обладнанням для діагностики. Існують категорії населення, які не спроможні дістатися пунктів надання повноцінної медичної допомоги. Наше підприємство пропонує консультації та лікування вдома, в тому числі і вузьких спеціалізацій таких, як хірург, кардіолог, терапевт, педіатр. При потребі проводимо маніпуляції на місці.

Спеціалісти компанії допоможуть у нагляді за лежачими або важкохворими, профілактика, діагностика та лікування входять, при необхідності, до засобів помочі. При необхідності завжди оперативно викликається машина швидкої допомоги для перевезення лежачого хворого, пацієнтів старшого віку, або людей з обмеженнями в пересуванні.

 

У зв’язку з розвитком прогресу підвищилась щільність автотранспорту на дорогах, що тягне за собою збільшення кількості ДТП. Медична підтримка та подальший сервіс охоплює надання першої медичної допомоги при виклику машин зі спеціалістами на місце ДТП. Перевезення, лікування, догляд  пацієнтів, що потрапили до ДТП. Лікарі мають у своєму розпорядженні все необхідне обладнання та медичні засоби для надання різних видів допомоги пацієнтам у всіх станах, в тому числі і важкопораненим.  Обслуговування пацієнтів ДТП проводимо безкоштовно.