• Українська
  • Русский
  • English
  • Polski

Медична допомога

УЗД діагностика

Медична допомога «Фіторія» надає послуги ультразвукової діагностики завдяки оснащеним сучасним обладнанням машинам та досвідченим фахівцям. УЗД діагностика є одним з безпечніших досліджень, при необхідності її роблять навіть малюкам. Це дослідження відрізняється своєю максимальною інформативністю, показує стан органів та процесів в теперішньому часі, дозволяє побачити зміни та порушення, а також вчасно визначити наявність патологій. Вид діагностики має мінімальні проти покази до застосування, а кількість органів які досліджують – велика. Так цей вид сучасної діагностики часто використовують для забезпечення найбільш точного діагнозу та визначення вірного шляху лікування.

Області застосування УЗД

Можете пересвідчитися у великому переліку органів, для яких використовують УЗД діагностику:

УЗД – переваги

Дослідження УЗД проводиться ефективно та безпечно, показує відповідно найбільш якісно показники. Методологія УЗД досить поширена в педіатрії, її перевагою є безболісність, швидкість та найбільший обсяг добутої інформації.

Данні, за бажанням та потребою, можна надати, як в паперовому вигляді, так і записані на плівку, носій електронної інформації. Медична допомога «Фіторія» якісно та кваліфіковано допоможе вам отримати якісну інформацію для постановки точного діагнозу, додаткового дослідження або профілактичного. Звертайтесь у будь-який час, будемо раді Вам допомогти!

Транспортування хворих

Перевезення хворих – опис

Транспортування хворих – послуга, яка все більше набирає обертів. В Україні не часто можна почути про перевезення хворих, частіше використовується доставлення та повернення із за кордону. Але ми розвиваємося разом із державою і нам подобається користуватися комфортними послугами. Тому медична допомога «Фіторія» пропонує для вашого використання швидкісні машини, які мають все необхідне обладнання для супроводження пацієнта до місця госпіталізації. Завдяки лікарям – консультантам стан пацієнта впродовж всього шляху буде підтримуватись в належному стані. Можливо виникла потреба переїхати з одної медичної установи до інакшої, або часткове відвідування інших.

Перевезення лежачих хворих – тонкощі

Дуже важливо обережне ставлення до важкохворих та лежачих осіб. Питання комфорту є дуже актуальним для родини та тих, що супроводжують. Часто недужі, яким замовляють перевезення у межах держави або за кордон на лікування, реабілітацію, страждають фізично і морально від своєї хвороби. Наші спеціалісти з розумінням ставляться до цього моменту. Стан пацієнта і його родини – головні чинники в такій роботі. Можемо зі всією відповідальністю запевнити, що якість і комфорт автотранспорту відповідає всім вимогам. В залежності від стану та специфічності положення, ми намагаємося створити затишок, забезпечивши хворого відповідним доглядом і найбільш зручним положенням під час руху, створити звичний мікроклімат, температурний режим. Супровідний лікар – консультант забезпечений всім необхідним, щоб підтримати стан хворого, або своєчасно надати екстрену медичну допомогу.

Міжнародне транспортування хворих

При перевезенні пацієнтів в межах держави наші працівники не тільки доправляють недужого до лікарні або медичного закладу іншого направлення, а і допоможуть його перенести до ліжка, крісла або каталки. Вам не доведеться хвилюватись яким чином ви повинні перенести лежачого хворого на верхні поверхи. В разі транспортування за кордон формується спеціальний супровід з лікарів відповідальних за стан пацієнта впродовж всієї подорожі. Таким самим чином доправлення і супровід організовується до аеропорту або вокзалу. Високий рівень підготовленості фахівців, комплектацію машин, якісне, швидке та безпечне обслуговування це ті чинники, які медична допомога «Фіторія» гарантовано забезпечить під час перевезення пацієнтів з різними станами складності.

Консультація вдома вузьких спеціалістів

Медична допомога «Фіторія» надає послуги консультацій вдома вузьких спеціалістів. Ми гарантуємо швидке і якісне надання медичної допомоги; поради, діагностику та лікування проводять кваліфіковані фахівці, які мають досвід роботи у своїх галузях; до пацієнтів та їх проблем ставляться з розумінням і насправді бажають допомогти. Пропонуємо звернутися до лікарів – консультантів наступних направленостей:

Виклик терапевта та педіатра додому:

Виклик кардіолога додому:

Виклик хірурга додому:

Догляд за важкохворими

Догляд за лежачими хворими

Важливою частиною послуг, які надає медична допомога «Фіторія» є допомога рідним у догляді за важкохворими. За звичай, пацієнти в такому стані потребують нагляду цілодобово. Це часто приносить складність в життя родини – не завжди є змога відмовитися від роботи і кваліфіковано обслуговувати недужого. Необхідно контролювати колір шкірних покривів, артеріальний тиск та пульс у межах норми, зміни дихання.

Догляд за тяжкохворими – особливості

Важливо у догляді зручність та комфорт: чисте ліжко; білизна м’яка та безшовна, вчасно розправлена; зручне положення, навіть якщо немає змоги використовувати функціональні ліжка. Важкохворі потребують особливих заходів гігієни, які забезпечать наші фахівці. До них відносяться і обтирання тіла, за потреби протирання зубів та язика, промивання ротової порожнини. Особливою є компетентна допомога під час зміни положення та правильного підведення хворого з ліжка. Також можливо потреба виникне у спеціальному харчуванні, для чого не обійтись без досвідчених працівників.

Спрямування допомоги на створення комфортного емоційного та фізичного стану. Все найпотрібніше для догляду недужого забезпечать досвідчені фахівці медичної допомоги “Фіторія”.

Проведення маніпуляцій вдома

Проведення маніпуляцій вдома необхідність, враховуючи різноманітні категорії недужих. Нерідко, для необхідності отримати допомогу, виникає потреба долання великої відстані, або складність дістатися самотужки. Тому найкращий спосіб – звернення до кваліфікованих фахівців медичної допомоги «Фіторія». Особлива зручність послуги, коли пацієнт у поважному віці, важкому стані або з обмеженими здібностями.

Медичні процедури вдома

Медична допомога «Фіторія» надає послуги щоденно, а маніпуляції проводять найкращі фахівці з чималим досвідом роботи. Потрібні матеріали, засоби для дезінфекції, засоби для введення лікувальних рідин (штативи для крапельниць, шприці, перев’язні матеріали, тощо), самі лікувальні матеріали згідно з листом лікарських призначень спеціалісти доставлять до вашого дому.

На початку проведення маніпуляцій консультант обов’язково проводить попереднє опитування про стан та проблеми пацієнта, збирає та аналізує інформацію щодо впливу різних лікувальних методів на розвиток захворювання. Проводять вимірювання поточної температури тіла, тиску та пульсу.

Медичні послуги вдома:

Виїзд до пацієнта

Виклик лікаря додому — «Фіторія»

Медична допомога «Фіторія» надійно та якісно надає медичні послуги всім верствам населення. Незалежно від дня тижня, будні або вихідні дні, та години доби ви сміливо можете викликати наших фахівців до дому для надання необхідного комплексу послуг. З огляду на те, що у своєму помешканні пацієнти часто почувають себе спокійно і розкуто, спеціалістам легше знайти спільну мову та довірливо розпитати про скарги, вільно та не соромлячись провести необхідний огляд. Саме тому ми наголошуємо, що нашим девізом є надання швидкої, комфортної, якісної медичної допомоги, використовуючи індивідуальний підхід та приділяючи максимальної кількості уваги до пацієнта.

Виклик лікаря додому — особливості

Ми надаємо медичну допомогу у важкодоступних районах держави. Наші фахівці допоможуть, оглянуть та проконсультують пацієнтів з різноманітними хронічними захворюваннями. Дістануться до вашого поселення та проведуть фахову діагностику і лікування найбільш поширених хвороб. Якщо житло недужого пацієнта розташоване на хуторі, а поряд не завжди є можливість звернутися до медичної установи або лікар не відповідає вашим вимогам, медична допомога «Фіторія» залюбки допоможе виїздом до пацієнта. Обов’язково надамо рекомендації та докладне роз’яснення щодо приписаних ліків, або роз

кажемо та покажемо як правильно проводити процедури. До речі, наші лікарі фахово проведуть необхідні маніпуляції. Одним з видів медичної допомоги є можливість виїзду на місце вузьких спеціалістів або консультації через нашого лікаря з вузькоспеціалізованим фахівцем. Це дуже зручна функція, особливо якщо ваше село не може похвалитися наявністю таких спеціалістів. Уявімо ситуацію, коли ви замовили виїзд до пацієнта, під час огляду лікар та хворий домовились про необхідність госпіталізації. В такому випадку хвилюватися причин немає – ми забезпечимо перевезення та кваліфікований супровід лікаря консультанта до місця госпіталізації.

Здоровий спосіб життя – консультування професіоналів

В нашому центрі обслуговування з’явилась нова для України функція. Пропонуємо її вашій увазі. В сучасному світі зовсім не новою, але провідною є тенденція до здорового образу життя. Кваліфіковані спеціалісти «Фіторії» люб’язно, доступно та фахово проведуть роз’яснювальну бесіду як перейти до здорового образу життя, допоможуть розібратися та дадуть відповіді на турбуючи вас запитання з цього приводу. Якщо ви маєте шкідливу звичку і бажаєте від неї звільнитися; не можете зрозуміти, що саме шкодить вашому здоров’ю – вам негайно треба звернутися до нашої медичної допомоги.