• Українська
  • Русский
  • English
  • Polski

Транспортування хворих

Перевезення хворих – опис

Транспортування хворих – послуга, яка все більше набирає обертів. В Україні не часто можна почути про перевезення хворих, частіше використовується доставлення та повернення із за кордону. Але ми розвиваємося разом із державою і нам подобається користуватися комфортними послугами. Тому медична допомога «Фіторія» пропонує для вашого використання швидкісні машини, які мають все необхідне обладнання для супроводження пацієнта до місця госпіталізації. Завдяки лікарям – консультантам стан пацієнта впродовж всього шляху буде підтримуватись в належному стані. Можливо виникла потреба переїхати з одної медичної установи до інакшої, або часткове відвідування інших.

Перевезення лежачих хворих – тонкощі

Дуже важливо обережне ставлення до важкохворих та лежачих осіб. Питання комфорту є дуже актуальним для родини та тих, що супроводжують. Часто недужі, яким замовляють перевезення у межах держави або за кордон на лікування, реабілітацію, страждають фізично і морально від своєї хвороби. Наші спеціалісти з розумінням ставляться до цього моменту. Стан пацієнта і його родини – головні чинники в такій роботі. Можемо зі всією відповідальністю запевнити, що якість і комфорт автотранспорту відповідає всім вимогам. В залежності від стану та специфічності положення, ми намагаємося створити затишок, забезпечивши хворого відповідним доглядом і найбільш зручним положенням під час руху, створити звичний мікроклімат, температурний режим. Супровідний лікар – консультант забезпечений всім необхідним, щоб підтримати стан хворого, або своєчасно надати екстрену медичну допомогу.

Міжнародне транспортування хворих

При перевезенні пацієнтів в межах держави наші працівники не тільки доправляють недужого до лікарні або медичного закладу іншого направлення, а і допоможуть його перенести до ліжка, крісла або каталки. Вам не доведеться хвилюватись яким чином ви повинні перенести лежачого хворого на верхні поверхи. В разі транспортування за кордон формується спеціальний супровід з лікарів відповідальних за стан пацієнта впродовж всієї подорожі. Таким самим чином доправлення і супровід організовується до аеропорту або вокзалу. Високий рівень підготовленості фахівців, комплектацію машин, якісне, швидке та безпечне обслуговування це ті чинники, які медична допомога «Фіторія» гарантовано забезпечить під час перевезення пацієнтів з різними станами складності.