• Українська
  • Русский
  • English
  • Polski

Проведення маніпуляцій вдома

Проведення маніпуляцій вдома необхідність, враховуючи різноманітні категорії недужих. Нерідко, для необхідності отримати допомогу, виникає потреба долання великої відстані, або складність дістатися самотужки. Тому найкращий спосіб – звернення до кваліфікованих фахівців медичної допомоги «Фіторія». Особлива зручність послуги, коли пацієнт у поважному віці, важкому стані або з обмеженими здібностями.

Медичні процедури вдома

Медична допомога «Фіторія» надає послуги щоденно, а маніпуляції проводять найкращі фахівці з чималим досвідом роботи. Потрібні матеріали, засоби для дезінфекції, засоби для введення лікувальних рідин (штативи для крапельниць, шприці, перев’язні матеріали, тощо), самі лікувальні матеріали згідно з листом лікарських призначень спеціалісти доставлять до вашого дому.

На початку проведення маніпуляцій консультант обов’язково проводить попереднє опитування про стан та проблеми пацієнта, збирає та аналізує інформацію щодо впливу різних лікувальних методів на розвиток захворювання. Проводять вимірювання поточної температури тіла, тиску та пульсу.

Медичні послуги вдома: