• Українська
  • Русский
  • English
  • Polski

Догляд за важкохворими

Догляд за лежачими хворими

Важливою частиною послуг, які надає медична допомога «Фіторія» є допомога рідним у догляді за важкохворими. За звичай, пацієнти в такому стані потребують нагляду цілодобово. Це часто приносить складність в життя родини – не завжди є змога відмовитися від роботи і кваліфіковано обслуговувати недужого. Необхідно контролювати колір шкірних покривів, артеріальний тиск та пульс у межах норми, зміни дихання.

Догляд за тяжкохворими – особливості

Важливо у догляді зручність та комфорт: чисте ліжко; білизна м’яка та безшовна, вчасно розправлена; зручне положення, навіть якщо немає змоги використовувати функціональні ліжка. Важкохворі потребують особливих заходів гігієни, які забезпечать наші фахівці. До них відносяться і обтирання тіла, за потреби протирання зубів та язика, промивання ротової порожнини. Особливою є компетентна допомога під час зміни положення та правильного підведення хворого з ліжка. Також можливо потреба виникне у спеціальному харчуванні, для чого не обійтись без досвідчених працівників.

Спрямування допомоги на створення комфортного емоційного та фізичного стану. Все найпотрібніше для догляду недужого забезпечать досвідчені фахівці медичної допомоги “Фіторія”.