• Українська
  • Русский
  • English
  • Polski

Виїзд до пацієнта

Виклик лікаря додому — «Фіторія»

Медична допомога «Фіторія» надійно та якісно надає медичні послуги всім верствам населення. Незалежно від дня тижня, будні або вихідні дні, та години доби ви сміливо можете викликати наших фахівців до дому для надання необхідного комплексу послуг. З огляду на те, що у своєму помешканні пацієнти часто почувають себе спокійно і розкуто, спеціалістам легше знайти спільну мову та довірливо розпитати про скарги, вільно та не соромлячись провести необхідний огляд. Саме тому ми наголошуємо, що нашим девізом є надання швидкої, комфортної, якісної медичної допомоги, використовуючи індивідуальний підхід та приділяючи максимальної кількості уваги до пацієнта.

Виклик лікаря додому — особливості

Ми надаємо медичну допомогу у важкодоступних районах держави. Наші фахівці допоможуть, оглянуть та проконсультують пацієнтів з різноманітними хронічними захворюваннями. Дістануться до вашого поселення та проведуть фахову діагностику і лікування найбільш поширених хвороб. Якщо житло недужого пацієнта розташоване на хуторі, а поряд не завжди є можливість звернутися до медичної установи або лікар не відповідає вашим вимогам, медична допомога «Фіторія» залюбки допоможе виїздом до пацієнта. Обов’язково надамо рекомендації та докладне роз’яснення щодо приписаних ліків, або роз

кажемо та покажемо як правильно проводити процедури. До речі, наші лікарі фахово проведуть необхідні маніпуляції. Одним з видів медичної допомоги є можливість виїзду на місце вузьких спеціалістів або консультації через нашого лікаря з вузькоспеціалізованим фахівцем. Це дуже зручна функція, особливо якщо ваше село не може похвалитися наявністю таких спеціалістів. Уявімо ситуацію, коли ви замовили виїзд до пацієнта, під час огляду лікар та хворий домовились про необхідність госпіталізації. В такому випадку хвилюватися причин немає – ми забезпечимо перевезення та кваліфікований супровід лікаря консультанта до місця госпіталізації.

Здоровий спосіб життя – консультування професіоналів

В нашому центрі обслуговування з’явилась нова для України функція. Пропонуємо її вашій увазі. В сучасному світі зовсім не новою, але провідною є тенденція до здорового образу життя. Кваліфіковані спеціалісти «Фіторії» люб’язно, доступно та фахово проведуть роз’яснювальну бесіду як перейти до здорового образу життя, допоможуть розібратися та дадуть відповіді на турбуючи вас запитання з цього приводу. Якщо ви маєте шкідливу звичку і бажаєте від неї звільнитися; не можете зрозуміти, що саме шкодить вашому здоров’ю – вам негайно треба звернутися до нашої медичної допомоги.